Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Digitaalinen yleismittari jänniteanturilla TB 313 DC ja AC 600 V:iin asti - DC ja AC 10 A:iin asti - Automaattinen liittimen valinta - Jatkuvuustestaus - Dioditesti - Data Hold -toiminto - Taustavalo - IEC/EN 61010-1 (DIN VDE 0411) - 5 vuoden tehdastakuu - Ohjelmavirheet poissuljettu automaattisella liittimen valinnalla. Testboy 313:ssa on helppolukuinen 28 mm:n LC-näyttö, taustavalo ja mekaaninen mittausalueen suojaus. Mittausalueen suojaus tekee virheellisen käytön mahdottomaksi. DC ja AC 600 V:iin asti Mekaaninen mittausalueen suojaus Diodi- ja jatkuvuustestaus Diodi- ja jatkuvuustestaus Mittausalueen lämpötila: -20 - +1000 °C CAT III 600 V
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4028532203139
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.