Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Xilence LQ360G.ARGB -monitoiminen nestemäinen suorittimen jäähdytin on kattava ratkaisu prosessorin optimaalisen lämpötilan ylläpitämiseen. Tämä jäähdytysjärjestelmä on suunniteltu tukemaan monenlaisia pistorasioita, joten se on monipuolinen ja sopii erilaisiin pöytätietokoneisiin ja palvelimiin. Sen tehokas ilmavirtaus, joka on mitoitettu 76 cfm (129,1 m³/h), sekä korkealaatuinen kuparijäähdytyslevy ja alumiininen jäähdytin varmistavat, että suorittimesi pysyy viileänä intensiivisessä työtahdissa.
Lisäksi jäähdyttimessä on ARGB-pumppupää ja äärettömän peilimäinen pumppukannen muotoilu, mikä lisää järjestelmän estetiikkaan tyylikkyyttä. Kolme 120 mm:n tuuletinta, joissa on keraamiset laakerit, minimoivat melutason 18-28 dBA:iin, mikä tekee siitä ihanteellisen valinnan käyttäjille, jotka etsivät tasapainoa suorituskyvyn ja hiljaisen toiminnan välillä. Xilence LQ360G.ARGB erottuu vankan rakenteensa ja metallisen viimeistelynsä ansiosta luotettavana ja tyylikkäänä jäähdytysratkaisuna tietoteknisiin tarpeisiisi.
ARGB-pumpun pää, TDP up to 350W, pumpun kannen ääretön peili -suunnittelu, 3-nastainen RGB-liitin, putki (450 mm)
Ulkomitat (PxSxK)
12 cm x 39.7 cm x 5.2 cm
Paino
1.8 kg
Generelt
Korkeus
US No 10 (104.7 x 241.3 mm), International DL (110 x 220 mm), International C5 (162 x 229 mm), International B5 (176 x 250 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm)
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4044953503924
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.