Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Burga-suojakotelo tarjoaa ratkaisun matkapuhelimesi suojaamiseen tyylikkään ulkonäön säilyttäen. Silikonista ja termoplastisesta polyuretaanista (TPU) valmistettu ohut kotelo on varustettu kaksikerroksisella iskunvaimennustekniikalla. Kotelon ohut profiili varmistaa, että se ei lisää laitteen painoa, joten sitä on helppo kantaa mukana suojaavuudesta tinkimättä. Korotettu kehys tarjoaa lisäsuojaa näytölle ja tekee siitä naarmuuntumattoman. Viehättävällä Almond Latte -teemalla suunniteltu kotelo yhdistää viehättävyyden ja toiminnallisuuden, ja se on yhteensopiva MagSafe-tekniikan kanssa, mikä mahdollistaa helpon kiinnityksen ja lisävarusteiden käytön.
Tuotekuvaus
Burga - takakansi matkapuhelimelle
Tuotteen tyyppi
Takakansi matkapuhelimelle - MagSafe-yhteensopiva
Materiaali
Silikoni, termoplastinen polyuretaani (TPU)
Valmistajan takuu
1 vuoden takuu
Suunniteltu malleihin
Apple iPhone 16 Plus
Bæreveske
Suojaus
Innebygd ekstrem overklokking Power Management IC (PMIC), Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), tilpasset ytelse PCB, aluminiumsvarmefordeler
Strømforsyning
Huolto ja tuki
95 MHz
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4772229367597
SKU:
FA_01_IP16PL_TH-magsafe
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.