Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Zyxel USG Flex H -sarjan 50H-malli tarjoaa kattavan tietoturvaratkaisun verkkojen suojaamiseen, jossa yhdistyvät tehokkaat ominaisuudet ja korkea suorituskyky. Tämä palomuuri tukee 8 samanaikaista IPSec VPN-tunnelia, 5 samanaikaista TCP-istuntoa ja jopa 100 000 samanaikaista SSL VPN -käyttäjää, joten se on suunniteltu hallitsemaan useita yhteyksiä tehokkaasti. Se sisältää myös kehittyneitä tietoturvaominaisuuksia, kuten sisäänrakennetun tunkeutumisenestojärjestelmän (IPS), haittaohjelmien torjunnan ja erilaisia salausalgoritmeja, kuten 256-bittinen AES, jotka takaavat vankan tietosuojan. Tämä malli on suunniteltu luotettavaksi, sillä se toimii 0-40 °C:n lämpötila-alueella ja sietää kosteutta 10-90 %. Siinä on useita liitäntävaihtoehtoja, kuten 5 porttia USB 3.0- ja 100/1000Base-T-liitäntöjä varten, mikä mahdollistaa joustavat liitännät. Zyxel USG Flex H 50H on pilvihallittu, mikä mahdollistaa yksinkertaistetun etähallinnan esimerkiksi SNMP-, HTTP- ja HTTPS-protokollien avulla, mikä tekee siitä monipuolisen valinnan organisaatioille, jotka haluavat parantaa verkkoturvainfrastruktuuriaan.
Tuotekuvaus
Zyxel USG Flex H Series 50H - palomuuri - pilvihallinnoitu - sekä 1 vuoden Gold Secirity Pack
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4718937638222
SKU:
USGFLEX50H-EU0102F
ELnr:
7886332021
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.