Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Contour Touch on suunniteltu parantamaan käyttäjän vuorovaikutusta ergonomisen ulkoasunsa ja monisormisen kosketuslevyn tekniikan avulla. Sen täysikokoinen muotoilu tarjoaa runsaasti pinta-alaa, mikä mahdollistaa intuitiiviset eleet ja navigoinnin. Neljän herkän painikkeen ja monikosketusominaisuuksien ansiosta tämä kosketuslevy luo saumattoman kokemuksen, joka edistää tehokkuutta ja mukavuutta käytön aikana.
Tämä tuote on useiden ympäristöstandardien, kuten RoHS, REACH ja FSC, mukainen, mikä osoittaa sitoutumisen kestävään kehitykseen. Lisäksi sen kierrätettävät materiaalit tekevät siitä ympäristöystävällisen valinnan kuluttajille, jotka arvostavat ympäristövastuuta ja haluavat nauttia modernista teknologiasta.
Tuotekuvaus
Contour Touch - kosketuslevy - täysikokoinen - Bluetooth 5.1
Laitteen tyyppi
Kosketuslevy - ergonominen
Liitettävyystekniikka
Langaton - Bluetooth 5.1
Ulkomitat (PxSxK)
43.45 cm x 11.6 cm x 1.24 cm
Paino
340 g
Monikosketus
Kyllä
Liikkeen havaitsemistekniikka
Kapasitiivinen
Painikkeiden määrä
4
Ominaisuudet
Monen sormen kosketuslevy, monen liikkeen kosketuslevy
Vaadittu käyttöjärjestelmä
Windows
Tuotteen kierrätetty sisältö
32 %
Hiilijalanjälki
5.41 kg hiilidioksidipäästöjä
Valmistajan takuu
2 vuoden takuu
Generelt
Syvyys
3.3 kg
Programvare
Liitettävyystekniikka
SNMP, RMON
Painikkeiden määrä
Intel Pentium - 100 MHz
Cache-minne
Tekniikka
1 x seriell kabel - ekstern
Kapasiteetti
PAL-B/G
Akun kesto (jopa)
94 g
Miljøparametere
Vaadittu käyttöjärjestelmä
Windows 2000 SP3
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
0743870052754
EAN:
743870052754
SKU:
CDTP10500
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.