Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Empower by PanzerGlass -virtalähde on suunniteltu tehokkuuden ja kestävyyden periaatteiden mukaisesti. Tämä laturi on valmistettu 90-prosenttisesti kierrätetystä kuluttajakäytöstä peräisin olevasta muovista, ja se tarjoaa tehokkaan latausratkaisun ja auttaa vähentämään ympäristövaikutuksia. Sen teho on 30 W, joten se sopii monenlaisiin laitteisiin ja takaa luotettavan latauksen joka kerta. GaN-tekniikkaa hyödyntävä kompakti laturi tarjoaa optimaalisen suorituskyvyn ja minimoi lämmönkehityksen, mikä tekee käytöstä turvallisempaa ja tehokkaampaa.
Power Delivery 3.1 -tekniikalla varustettu empower by PanzerGlass -virtalähde tukee pikalataustekniikkaa, mikä tarkoittaa, että laitteet voidaan ladata lyhyemmässä ajassa. Virtalähteessä on yksi Europlug-tyyppinen tuloliitin ja 24-napainen USB-C-tyyppinen lähtöliitin. Turvallisuus on etusijalla, sillä ylikuumenemissuoja varmistaa, että laturi pysyy turvallisena käytön aikana.
90 % - valmistettu kulutuksen jälkeen kierrätetystä muovista
Generelt
Kotelon väri
Brannveggbeskyttelse, DMZ port, automatisk gjenkjenning per enhet, DHCP-støtte, NAT-støtte, Auto-negotiation, Stateful Packet Inspection (SPI), DoS angrepsprevensjon, MAC-adressefiltrering, VPN-gjennompassering, IP-adressefiltrering
Skjerm
Tuliliitinten määrä
3 MB
Tuotettu teho
DHCP-støtte, APR støtte, VLAN støttet, portspeiling, DiffServ-støtte, Broadcast Storm Control, IPv6-støtte, WFQ, WRED, støtte for RSTP, støtte for VRRP, MSTP-støtte, ACL-støtte, QoS, STP Root Guard
Pikalataustekniikka
ROG-klistremerke, 6 x ROG-kabellisser, 12 kabellisser
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
EM52411
EAN:
5715685027536
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.