Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Sulakekytkin. 3+N-napainen, 32 A sulakekotelolle 10,3 x 38 mm AC-22Sulakekytkin 10,3 x 38 mm:n sulakkeille kuorman alaisena kytkemiseen sekä oikosulku- ja ylikuormitussuojaukseen. Kotelo on valmistettu itsestään sammuvasta termomuovista, joka kestää korkeita lämpötiloja, ja kosketusliittimet ovat hopeoitua kuparia. Sulakekytkin E 90 voidaan tiivistää (suljetussa asennossa) tai päättää (avoimessa asennossa). Yhteensopivuus sarjan S 200 vaihekiskojen kanssa.
Huomioithan, että kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanninkielelle.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
ELnr:
7822993615
EAN:
8012542047339
SKU:
2CSM204733R1801
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.