Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Emko TCSM.K K-tyypin termoelementti
upotusanturiEmko
TCMS.K K-tyypin termoelementti upotusanturi mineraalieristeinen käytetään lämpötila-alueella -50°C - +400°C.
HUOMAA: Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanniksi. Siksi teksti on konekäännetty saksankielisestä alkuperäistekstistä
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
TCSM-M06-L050-K02.K
EAN:
2050007622475
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.