Tehonsuojaus, 4p+ 1S+ 1o, 25A/AC1, kela 24V DCStandardikontaktorit 0,06 -75 kW houkuttelevan ja toimivan muotoilun lisäksi kontaktorit TeSys D tarjoavat nopean ja helpon asennuksen samanaikaisesti kapeamman rakennusleveyden 45 tai 55 mm. Olet kansainvälisten standardien mukainen. Suuret 40 - 65 A on varustettu EverLink-liittimillä. Nämä ovat patentoituja ja takaavat luotettavan ja kestävän liitännän.
HUOM! Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanninkielelle. Sen vuoksi teksti on konekäännetty saksankielisestä alkuperäistekstistä.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
SCH-10365329
SKU:
LC1DT25BD
ELnr:
7522458065
EAN:
3389110247794
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.