Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
E-Cut Pitkäikäinen sahanterä 65 mm x 50 mmHuomautus ! Tämä tuote on konekäännetty.
Biometalli puulla asetettujen hampaiden kanssa kaikille puu-, kipsilevy- ja muovimateriaaleille. Erittäin pitkä käyttöikä, korkea leikkauslaatu ja hyvä työn edistyminen. Erittäin kestävä, epäherkkä läsnä oleville puunauloille (halkaisijaltaan n. 4 mm:iin asti), muuraukselle yms. StarlockPlus-lisälaitteelle, soveltuu kaikkiin tavallisiin monitoimityökaluihin, joissa on StarlockPlus- ja StarlockMax-lisälaite, sekä kaikkiin FEIN multitalent- ja multimaster-varusteisiin 16/04 asti. Leveä muoto maksimaalista leikkauskapasiteettia ja pitkiä, suoria leikkauksia varten.
Malli
Leikkuri
Sopii materiaaleille
Kipsilevy, Muovi, Puu
Materiaali
Kaksoismetalli
Pituus
5 cm
Tuotteen leveys
65 mm
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
4014586386775
EAN:
4014586386775
SKU:
63502161210
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.