Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Tämä matkapuhelinten suojakuori on Applen suunnittelema, ja siinä on keskitytty tyyliin ja toiminnallisuuteen. Se on valmistettu 55-prosenttisesti kierrätetystä silikonista, joten se on ympäristöystävällinen valinta ja takaa pudotus- ja naarmuuntumissuojan, joka suojaa laitettasi tehokkaasti. Pehmeän tuntuinen viimeistely tarjoaa mukavan otteen, kun taas mikrokuituvuori tarjoaa lisäsuojan. Sisäänrakennettujen magneettien ansiosta tämä kotelo on MagSafe-yhteensopiva, mikä mahdollistaa saumattoman langattoman latauksen Qi- ja Qi2-standardien mukaisesti. Paranna matkapuhelimesi suojausta tinkimättä muotoilusta.
Tuotekuvaus
Apple - takakansi matkapuhelimelle
Tuotteen tyyppi
Takakansi matkapuhelimelle - MagSafe-yhteensopiva
Materiaali
Silikoni
Väri
Tähtipuu
Tuotteen kierrätetty sisältö
55 % - valmistettu kierrätetystä silikonista
Valmistajan takuu
1 vuoden takuu
Suunniteltu malleihin
iPhone 16 Pro Max
Bæreveske
Suojaus
AMD A8 5557M
Kannen ominaisuudet
1 x 10/100/1000 (PoE++) + 3 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
0195949884900
SKU:
MA7U4ZM/A
EAN:
195949884900
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.