Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Microsoft Surface USB4 -telakka tarjoaa saumattoman liitettävyyden ja tehokkaan virransyötön useille eri laitteille. Tässä kompaktissa telakointiasemassa on 80 cm:n integroitu USB-C-kaapeli, ja siinä on useita liitäntöjä, kuten HDMI, kaksi USB-C-porttia ja Gigabit Ethernet. Nauti teräväpiirtotarkkuudesta 4K 60 Hz -tuen ansiosta samalla kun syötät virtaa laitteisiisi 65 W:n virransyöttöominaisuudella. Telakka tukee kahden näytön kokoonpanoja, joten se sopii erinomaisesti tuottavuuden parantamiseen, ja se tarjoaa PXE-tuen (preboot execution environment) lisätoimintoja varten. Microsoft Surface USB4 -telakka on suunniteltu mukavuutta ajatellen, ja se mahdollistaa nopeat tiedonsiirrot jopa 40 Gbps:iin asti. Luotettavaan verkkoverkkoon keskittyen telakassa on 1 Gt:n Ethernet-portti ja se takaa Wake-on-LAN-toiminnon. Turvallisuus on asetettu etusijalle Kensington-turvakorttipaikan avulla, joten telakka on vankka ratkaisu sekä toimisto- että etätyöympäristöihin.
Tuotekuvaus
Microsoft Surface USB4 Dock - telakointiasema - USB4 / Thunderbolt 4 - 2 x USB-C, HDMI - 1GbE
Tuotteen tyyppi
Telakointiasema
Telakkaliitäntä
USB4 / Thunderbolt 4
Videoliitännät
2 x USB-C, HDMI
Ulkomitat (PxSxK)
12 cm x 6 cm x 1.5 cm
Paino
206 g
Verkkoyhteydet
Gigabit Ethernet
Virransyöttö
Virtalähde 100 watti(a) Tuotettu teho
Valmistajan takuu
1 vuoden takuu
Generelt
Syvyys
4 x minne
Korkeus
Streaming, SIMD-utvidelser, MMX-instruksjonssett
Fabrikantgaranti
Tiedonsiirtoprotokolla
TFT aktiv matrise
Prosessor
Vaadittu käyttöjärjestelmä
Windows 2000 SP3
Strømforsyning
Huolto ja tuki
95 MHz
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
0196388443871
SKU:
EP2-19980
EAN:
196388443871
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.