Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Canon PFI 5100 GY -mustesäiliö on suunniteltu tuottamaan laadukkaita kuvia Canon LUCIA PRO II -tekniikan ansiosta. Tämä muste on luotu mustesuihkutulostusta varten, mikä takaa eloisat värit ja terävät yksityiskohdat ammattimaisia tuloksia varten. Tämän alkuperäisen pigmenttimustesäiliön kapasiteetti on 14,4 ml, ja se tarjoaa tasaisen suorituskyvyn erilaisiin tulostustarpeisiin, joten se on luotettava valinta niin taiteilijoille kuin valokuvaajillekin.
Tuotekuvaus
Canon PFI-5100 GY - harmaa - alkuperäinen - mustesäiliö
Tuotteen tyyppi
Mustesäiliö
Tulostusteknologia
Mustesuihku
Tulostusväri
Harmaa (pigmentoitu)
Mustekapasiteetti
14.4 ml
Patruunan ominaisuudet
Canon LUCIA PRO II
Pakkaustyyppi
Ripustuslaatikko
Valmistajan takuu
1 vuoden takuu
Yhteensopivuus:
imagePROGRAF PRO-310
Generelt
Lähetysleveys
15 °C
Lähetyskorkeus
9.1 GB x 1 - Ultra2 Wide SCSI
Strømforsyning
Huolto ja tuki
Celeron
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
6959C001
EAN:
4549292243376
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.