Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Kirja kattaa kauppatieteiden maisterin tutkinnon logistiikkalinjan ostot -oppiaineen oppimäärän.
Lisäksi kirjaa voidaan käyttää hyödyllisenä käytännön välineenä hankintatoimien tehostamisessa ja siten yrityksen kilpailukyvyn parantamisessa.
Sisällössä käsitellään sekä hankintojen päivittäistä käytännön toteutusta että pidemmän aikavälin strategista, taktista ja operatiivista johtamista, jotka luovat puitteet päivittäiselle hankintatoiminnalle, jonka tulos on tärkeä tekijä yrityksen menestyksen kannalta.
Forfatter
Per Knutssøn;Leo Terp;Poul Hemmingsen
Sprog
Englanti
Sideantal
466
Indbinding
Vihko
Udgave
1
Forlag
Gyldendal
Tema gruppe(r)
Taloustiede,ammatilliseen koulutukseen
ISBN10
8700754089
ISBN13
9788700754089
Forfatter
Leo Terp;Per Knutssøn;Poul Hemmingsen
Sprog
Englanti
Sideantal
466
Indbinding
Vihko
Udgave
1
Forlag
Gyldendal Academic
ISBN10
8700754080
ISBN13
9788700754089
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
9788700754089
EAN:
9788700754089
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.