Tuotetta on etävarastossamme. Toimitusaika noin 3-4 työpäivää.
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Katso kuljetusvaihtoehdot
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Gratis
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin.
20,08
EUR
720,23
ilman ALV 573,89
Kokonaishinta sis. toimitus
720,23
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Tietoliikenneprosessori CP 1542SP-1, SIMATIC S7:n ja 200SP:n liittäminen IE:hen Tietoliikenneprosessori CP 1542SP-1 SIMATIC S7:n ja 200SP:n liittämiseen Industrial Ethernetiin - avoin IE-tietoliikenne (TCP/IP, ISO-on-TCP, UDP), PG/op, S7-reititys, IP-broadcast/multicast, SNMPV1, DHCP, sähköposti, IPV4/IPV6, aikasynkronointi NTP:n kautta, pääsy CPU:n web-palvelimelle, väyläsovitin vaaditaan
Huomaa, että kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanniksi.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4047622199619
ELnr:
7889228365
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.