Tuotetta on etävarastossamme, toimitusaika noin 5-6 työpäivää. Lisätietoja
Kuljetus Bring -palvelupisteeseen 10,04 €
Katso kuljetusvaihtoehdot
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
10,04
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin.
20,08
EUR
77,65
ilman ALV 61,87
Kokonaishinta sis. toimitus
87,69
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Niille, jotka haluavat kompaktin järjestelmän, jossa on huomattava ilmavirtaus, ei ole muuta kuin Kolink Citadel Mesh Micro-ATX -kotelo. Kolink Citadel Mesh -kotelossa on täysin verkkomainen etupaneeli ja pari esiasennettua 12 cm:n PWM-tuuletinta, ja se on sekä houkutteleva muotoilu että monipuolinen runko. Saranoidun karkaistun lasisen sivupaneelin ansiosta komponenttisi ovat täysin esillä, mikä mahdollistaa todella upeat tulokset.
Tuotekuvaus
Kolink Citadel Mesh - torni - micro ATX
Tuotteen tyyppi
Järjestelmäkaappi
Koko tai muoto
Torni
Ikkunoitu sivupaneeli
Kyllä, karkaistu lasi
Väri
Musta
I/O liittimet
1 x USB 2.0 - (sisäinen) 2 x USB 3.0 - (sisäinen) 1 x kuulokkeet 1 x mikrofoni
Tuetut emolevyt
microATX, Mini-ITX
Järjestelmäkaapin ominaisuudet
Verkotettu etupaneeli, kaapelinhallintajärjestelmä, tukee 240 mm:n jäähdytintä ylhäällä, tukee 280 mm jäähdytintä etupaneelissa, alapölysuodatin, magneettinen yläpölysuodin, RGB-painike, PSU-suoja
2 x induksjonselement - forsterker - 1200/1400 W - 165 mm 1 x induksjonselement - forsterker - 2000/2300 W - 205 mm 1 x induksjonselement - forsterker - 1400/2000 W - 185 mm
Nettverkstilknytning
Laajennuspaikat
Intel Pentium - 100 MHz
Liitännät
1/1.67"
Prosessor / Minne / Lager
Paino
4 MB (installert) / 4 MB (maks.)
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
5999094003583
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.