Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Emko TimerEZM-7735 on digitaalinen ajastin, jota käytetään pakkauskoneissa, tuotantolaitoksissa ja laadunvalvonnassa. Ajastin voidaan helposti sovittaa automaatiojärjestelmiin ja mekaanisiin sovelluksiin.
HUOMAUTUS: Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanniksi. Siksi teksti on konekielinen käännös alkuperäisestä saksankielisestä tekstistä. 6-numeroinen todellisen arvon näyttö 6-numeroinen asetusarvon näyttö Käypään arvoon tulosvaikutteisesti kirjattavat rahoitusvaroihin kuuluvat erät Ylös- tai alaspäinlaskenta Relelähtö 5 A voidaan asettaa avautumaan tai sulkeutumaan Digitaalinen tulo käynnistys, keskeytys ja nollaus Automaattinen tai manuaalinen nollaus Nollausnäppäin etulevyssä Ajan perustana tunnit/minuutit, minuutit/sekunnit tai sekunnit/millisekunnit Käyttäjäkoodi
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
EZM-7735.2.00.0.1/00.00/0.0.0.0
EAN:
2050006621004
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.