Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
HyperX SoloCast -mikrofoni on ehdoton valinta videoeditoreille, striimaajille ja pelaajille, jotka etsivät USB-mikrofonia, jossa on hyvä äänenlaatu. Se on Plug N Play, joten sitä on helppo käyttää, ja siinä on joitakin fanien suosimia mukavuuksia, kuten napauttamalla mykistystunnistin ja LED-mykistysilmaisin. Monipuolisessa mikrofonissa on joustava, säädettävä jalusta, ja se on myös yhteensopiva useimpien puomivarsien kanssa, joten se voi joko istua työpöydälläsi tai työskennellä asennettuna. TeamSpeak- ja Discord-sertifioitu ja yhteensopiva OBS:n, XSplitin, Streamlabs OBS:n ja useiden muiden ohjelmien kanssa, joten se on erittäin streamer-ystävällinen mikrofoni.
Tuotekuvaus
HyperX SoloCast - mikrofoni
Tuotteen tyyppi
Mikrofoni - USB
Yhteensopivuus
Mac, Windows
Suosituskäyttö
Tietokone, Pelikonsoli
Väri
Valkoinen
Mikrofoni
Pöytämalli
Mikrofonitekniikka
Elektreettikondensaattori
Mikrofonin toimintamuoto
Kardioidi
Suunniteltu malleihin
Victus by HP Laptop 15, 16; HP 250 G9; Elite 800 G9; EliteDesk 800 G6; Laptop 14, 15, 15s, 17; Pavilion Plus Laptop 14; Pavilion x360 Laptop; Pro 290 G9
Generelt
Väri
1
Størrelser og vekt
Mikrofonitekniikka
QWERTY
Spill
Liitintyyppi
0.34 kWh
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
196188736920
SKU:
519T2AA
EAN:
0196188736920
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.